islamgezginleri
hos geldiniz lütfen üye olunuz

islamgezginleri
hos geldiniz lütfen üye olunuz

islamgezginleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

islamgezginleri

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» EN ESKİ VE EN GUVENİLİR
İZLİYELİM LÜTFEN!!Türkçe Olimpiyatları'nın Muhteşem Ödül Töreni Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2017 9:51 am tarafından furkan54

» EN ESKİ VE EN GUVENİLİR
İZLİYELİM LÜTFEN!!Türkçe Olimpiyatları'nın Muhteşem Ödül Töreni Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2017 9:49 am tarafından furkan54

» Allah Kötülüğü De İyiliği De Murad Eder
İZLİYELİM LÜTFEN!!Türkçe Olimpiyatları'nın Muhteşem Ödül Töreni Icon_minitimePaz Ocak 20, 2013 8:10 pm tarafından Selsebil

» Allah Her Şeyi Önceden Yazı İle Yaratır
İZLİYELİM LÜTFEN!!Türkçe Olimpiyatları'nın Muhteşem Ödül Töreni Icon_minitimePaz Ocak 20, 2013 8:09 pm tarafından Selsebil

» Nefsin mertebeleri
İZLİYELİM LÜTFEN!!Türkçe Olimpiyatları'nın Muhteşem Ödül Töreni Icon_minitimePaz Ocak 20, 2013 8:05 pm tarafından Selsebil

» İnsanda bir kemik hariç hepsi çürür
İZLİYELİM LÜTFEN!!Türkçe Olimpiyatları'nın Muhteşem Ödül Töreni Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2012 8:41 pm tarafından Selsebil

» ----İnsan----
İZLİYELİM LÜTFEN!!Türkçe Olimpiyatları'nın Muhteşem Ödül Töreni Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2012 8:21 pm tarafından Selsebil

» Kalbin Manevi Halleri
İZLİYELİM LÜTFEN!!Türkçe Olimpiyatları'nın Muhteşem Ödül Töreni Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2012 7:58 pm tarafından Selsebil

Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim
ONLİNE HAC REHBERİ
3D MEKANLAR

İZLİYELİM LÜTFEN!!Türkçe Olimpiyatları'nın Muhteşem Ödül Töreni

YazarMesaj
güller
Gelişmiş üye
Gelişmiş üye
güller

Ruh Hali : İZLİYELİM LÜTFEN!!Türkçe Olimpiyatları'nın Muhteşem Ödül Töreni Sakin10
Lakap : güller
Rep Gücü : 1693

İZLİYELİM LÜTFEN!!Türkçe Olimpiyatları'nın Muhteşem Ödül Töreni Empty
MesajKonu: İZLİYELİM LÜTFEN!!Türkçe Olimpiyatları'nın Muhteşem Ödül Töreni   İZLİYELİM LÜTFEN!!Türkçe Olimpiyatları'nın Muhteşem Ödül Töreni Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 10:05 am

Türkçe Olimpiyatları'nın Muhteşem Ödül Töreni

İZLİYELİM LÜTFEN!!Türkçe Olimpiyatları'nın Muhteşem Ödül Töreni Bulentarinc2010

LÜTFEN İZLİYELİM.

BU LİNKTEN SON kONUŞMAYI SEYREDEBİLİRSİNİZ.
http://www.zaman.com.tr/multimedya.do?tur=video&aktifgaleri=8196&title=ari nc-sayin-gulen-dogru-soyluyor

Arınç: Sayın Gülen doğru söylüyor
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Fethullah Gülen'in İsrail'in gemi saldırısı ile ilgili sözlerini, 'Hocaefendi her zaman olduğu gibi doğruyu söylüyor.' şeklinde değerlendirdi.

Bu yıl 8. düzenlenen Türkçe Olimpiyatının muhteşem ödül töreninde çoşku dolu anlar yaşandı. TBMM Başkanı Şahin: Türkçe'nin gelişimine katkı sağlayan herkese ve her kuruma TBMM öteden beri sahip çıkıyor. TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, TBMM'nin öteden beri Türkçe'nin gelişimine katkı sağlayan herkese ve her kuruma sahip çıktığını bildirdi.
8. Uluslararası Türkçe Olimpiyatlarının ödül töreni, 12 bin kişilik Ankara Arena'da gerçekleştirildi.

TBMM Başkanı Şahin, gazetecilerin, olimpiyatlarla ilgi soruları üzerine, olimpiyatlara katılan ülke sayısının her geçen gün arttığını memnuniyetle gördüğünü belirterek, Türkiye'nin tanınmasına, Türkçe'nin daha da yaygın bir dil olmasına vesile olduğunu vurguladı. Şahin, organizasyonu gerçekleştirenleri yürekten tebrik etti.

Türkçe'nin gelişimine katkı sağlayan herkese ve her kuruma TBMM'nin öteden beri sahip çıktığını ifade eden Şahin, kendisinin de bu düşüncelerle ödül törenine katıldığını söyledi.

Başbakan Yardımcısı Arınç: Türkçe Olimpiyatları'nı her yıl iple çekiyoruz
8. Uluslararası Türkçe Olimpiyatları'nın Ankara Arena Kapalı Spor Salonu'ndaki ödül törenine devlet erkânından çok önemli isimler katıldı.

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Türkçe Olimpiyatları'nı her yıl hasretle çektiklerini belirtti.

Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Bülent Arınç, "Her yıl bu günü iple çekiyoruz. Hasretle bekliyoruz. Bu sene 120 ülkeden 700'den fazla öğrenci geldi. Çok mutluyuz eşimle birlikte her sene fırsat buldukça geliyoruz. İzlemeye gayret ediyoruz. Çok büyük başarı. Gurur duyuyoruz. Allah bu imkânları hazırlayanlardan razı olsun. Bunun hasretiyle geldik." dedi.

Gökçek: Türkçe Olimpiyatları'na ev sahipliği yapmak beni çok mutlu ediyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, Uluslararası Türkçe Olimpiyatları'nın 8.sine ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Bütün dünyanın çocuklarının Türkçe konuştuğunu belirten Gökçek, "Ve şunu görüyorum bütün dünyaya gittiğimde bu çocukların okuduğu okullarda yetişen öğrencilerin çoğu o ülkelerin birkaç sene sonra yönetici olmaya başlıyor." diye konuştu.

Bu yıl 8. düzenlenen Uluslararası Türkçe Olimpiyatları'nın Ankara Arena Kapalı Spor Salonu'ndaki ödül törenine devlet erkânından çok önemli isimler katıldı. Girişte Türkçe Olimpiyatlarıyla ilgili gazetecilerin sorularını cevaplayan Mehil Gökçek, "Ankara'da olması bu olimpiyatlara ev sahipliği yapmamız beni çok mutlu ediyor. Türkçe olimpiyatlarının çok değişik anlamı var. Bütün dünyanın çocukları Türkçe konuşuyor. Bu inanılmaz mutluluk ve gurur. Ve şunu görüyorum bütün dünyaya gittiğimde bu çocukların okuduğu okullarda yetişen öğrencilerin çoğu o ülkelerin birkaç sene sonra yönetici olmaya başlıyor. Ben bunlara pek çok yerde tanık oldum. Bundan gurur duyuyorum. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Hepsine teşekkür ediyorum." dedi.
Zaman
http://www.hakikatdamlalari.net/

İZLİYELİM LÜTFEN!!Türkçe Olimpiyatları'nın Muhteşem Ödül Töreni
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CenneT heDeF miDiR? ödüL mü ?
» Yayın lütfen..
» MUHTEŞEM DOĞA VE HAYVANLAR ALEMİ