islamgezginleri
hos geldiniz lütfen üye olunuz

islamgezginleri
hos geldiniz lütfen üye olunuz

islamgezginleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

islamgezginleri

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» EN ESKİ VE EN GUVENİLİR
 Güzeller Adına, Güzel Bir Dua...  Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2017 9:51 am tarafından furkan54

» EN ESKİ VE EN GUVENİLİR
 Güzeller Adına, Güzel Bir Dua...  Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2017 9:49 am tarafından furkan54

» Allah Kötülüğü De İyiliği De Murad Eder
 Güzeller Adına, Güzel Bir Dua...  Icon_minitimePaz Ocak 20, 2013 8:10 pm tarafından Selsebil

» Allah Her Şeyi Önceden Yazı İle Yaratır
 Güzeller Adına, Güzel Bir Dua...  Icon_minitimePaz Ocak 20, 2013 8:09 pm tarafından Selsebil

» Nefsin mertebeleri
 Güzeller Adına, Güzel Bir Dua...  Icon_minitimePaz Ocak 20, 2013 8:05 pm tarafından Selsebil

» İnsanda bir kemik hariç hepsi çürür
 Güzeller Adına, Güzel Bir Dua...  Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2012 8:41 pm tarafından Selsebil

» ----İnsan----
 Güzeller Adına, Güzel Bir Dua...  Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2012 8:21 pm tarafından Selsebil

» Kalbin Manevi Halleri
 Güzeller Adına, Güzel Bir Dua...  Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2012 7:58 pm tarafından Selsebil

Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim
ONLİNE HAC REHBERİ
3D MEKANLAR

Güzeller Adına, Güzel Bir Dua...

YazarMesaj
Selsebil
Site Yöneticisi

Site Yöneticisi

Ruh Hali :  Güzeller Adına, Güzel Bir Dua...  Secilm10
Lakap : islamgezginleri
Rep Gücü : 1396

Güzeller Adına, Güzel Bir Dua...  Empty
MesajKonu: Güzeller Adına, Güzel Bir Dua...     Güzeller Adına, Güzel Bir Dua...  Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 12:40 pm

Yarabbi Sana Meryem'in temizliğiyle gelmek istiyorum, Günahlarla kirlenmeme izin verme. Sana Musa'nın duasıyla geliyorum. Şeytana uymam için peşimden koşanlardan kurtar beni. İsmail'in tevekkülüyle boynumu büküyorum. Beni ve soyumu sana kul olarak yaşat. Sana İbrahim'in şefkatiyle geliyorum. Sana gelmeme engel olan şeyleri bana göster. Göster ki onları kurban edeyim. Sana İsa'nın ruhuyla geliyorum. Beni katına almanı diliyorum. Sana Yunus'un duasıyla yalvarıyorum. Beni yutan nefsimin karanlıklarından kurtarmanı bekliyorum. Beni selamet sahiline ulaştır. Sana Yusuf'un gömleğiyle geliyorum. Beni düştüğüm ümitsizlik kuyusundan çıkarmanı diliyorum. Sana Muhammed'in (asm) kulluğu ve aşkıyla geliyorum. Ubudiyetimi Mirac'ın sırrıyla taçlandırmanı diliyorum.
Amin.

Güzeller Adına, Güzel Bir Dua...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» “Güzel” i göstermek ne güzel...
» Tesettürlü Güzeller... !!!!!
» Güzel Resimler..