islamgezginleri
hos geldiniz lütfen üye olunuz

islamgezginleri
hos geldiniz lütfen üye olunuz

islamgezginleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

islamgezginleri

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» EN ESKİ VE EN GUVENİLİR
*Benim Sana ayıracak vaktim yok Ya Rabbi !* Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2017 9:51 am tarafından furkan54

» EN ESKİ VE EN GUVENİLİR
*Benim Sana ayıracak vaktim yok Ya Rabbi !* Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2017 9:49 am tarafından furkan54

» Allah Kötülüğü De İyiliği De Murad Eder
*Benim Sana ayıracak vaktim yok Ya Rabbi !* Icon_minitimePaz Ocak 20, 2013 8:10 pm tarafından Selsebil

» Allah Her Şeyi Önceden Yazı İle Yaratır
*Benim Sana ayıracak vaktim yok Ya Rabbi !* Icon_minitimePaz Ocak 20, 2013 8:09 pm tarafından Selsebil

» Nefsin mertebeleri
*Benim Sana ayıracak vaktim yok Ya Rabbi !* Icon_minitimePaz Ocak 20, 2013 8:05 pm tarafından Selsebil

» İnsanda bir kemik hariç hepsi çürür
*Benim Sana ayıracak vaktim yok Ya Rabbi !* Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2012 8:41 pm tarafından Selsebil

» ----İnsan----
*Benim Sana ayıracak vaktim yok Ya Rabbi !* Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2012 8:21 pm tarafından Selsebil

» Kalbin Manevi Halleri
*Benim Sana ayıracak vaktim yok Ya Rabbi !* Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2012 7:58 pm tarafından Selsebil

Similar topics
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
ONLİNE HAC REHBERİ
3D MEKANLAR

*Benim Sana ayıracak vaktim yok Ya Rabbi !*

YazarMesaj
Selsebil
Site Yöneticisi

Site Yöneticisi

Ruh Hali : *Benim Sana ayıracak vaktim yok Ya Rabbi !* Secilm10
Lakap : islamgezginleri
Rep Gücü : 1396

*Benim Sana ayıracak vaktim yok Ya Rabbi !* Empty
MesajKonu: *Benim Sana ayıracak vaktim yok Ya Rabbi !*   *Benim Sana ayıracak vaktim yok Ya Rabbi !* Icon_minitimePaz Şub. 05, 2012 9:22 pm

Benim Sana ayıracak vaktim yok Ya Rabbi !

Demediğimizi sanıyoruz ama.... Siz bir adam tuttunuz, altına arabasını verdiniz ve dediniz ki.

Ey falanca sana vermiş olduğum araba ile seni çağırdım zaman gelip beni istediğim yere götüreceksin, bunun dışında arabayı kendi ihtiyaçların doğrultusunda kullanabilirsin.Senin işin bu.Bunu yapmanın karşılığında ben sana maaşını, yemeğini, içeceğini,giyeceğini dahası herşeyini vereceğim diyorsunuz. Çağırıyorsunuz birgün beni gelip alabilir misin diye.

O da arabaya başkasını aldım beni idare et diyor. Yine başka bir zaman işim var seni alamam diyo. Aradan zaman geçiyo yine çağırıyorsunuz yine işim var gelemem diyor.
BU DENİLENLER 1 OLUYOR 3 OLUYOR 30 OLUYOR.
NE YAPARSINIZ BU ADAMI ?

A) İLK HAREKETİNDE İŞİNE SON VERİRSİNİZ.

B) BİRAZ ZAMAN TANIR DEĞİŞİKLİK OLMAZSA İŞTEN ATARSINIZ.

C) EKMEĞE SAYGISIZLIK SENİN YAPTIĞIN, HERŞEYİNİ VEREN BENİM SEN NANKÖRLÜK YAPIYORSUN VER ARABAYI HAYDİ İŞİNE DERSİNİZ.
Bizim sahip olduğunu sandığımız bizim diyebildiğimiz herşey ALLAH'ın ( c.c ).

Bize bu nimetleri veren Rabbimiz her gün hiçbir ihtiyacı olmamasına karşın ezanları vasıtasıyla bizi huzuruna çağırıyor.

Bizim sahip olduğunu sandığımız bizim diyebildiğimiz herşey ALLAH'ın ( c.c ).

Bize bu nimetleri veren Rabbimiz her gün hiçbir ihtiyacı olmamasına karşın ezanları vasıtasıyla bizi huzuruna çağırıyor.

Bizler de diyoruz ki ;

YA RABBİ BENİM İNTERNETTE DOLAŞMAYA VAKTİM VAR,

BENİM YEMEK YEMEYE, SU İÇMEYE,

UYUMAYA, GEZMEYE VAKTİM VAR,

BENİM PARA KAZANMAYA, TATİL YAPMAYA VAKTİM VAR,

LAK LAK YAPMAYA VAKTİM VAR, DERS ÇALIŞMAYA VAKTİM VAR ......

Fakat Sana ayıracak vaktim yok, ben çok doluyum, çok meşgulüm Ya Rabbi diyoruz..

*Benim Sana ayıracak vaktim yok Ya Rabbi !*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ne Kadar Sabırlısın Ya Rabbi
» Sana geldim efendim…
» Selam Olsun Sana Çeçen Şehidi