islamgezginleri
hos geldiniz lütfen üye olunuz

islamgezginleri
hos geldiniz lütfen üye olunuz

islamgezginleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

islamgezginleri

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» EN ESKİ VE EN GUVENİLİR
*herkez sigortalı olacakmış* Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2017 9:51 am tarafından furkan54

» EN ESKİ VE EN GUVENİLİR
*herkez sigortalı olacakmış* Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2017 9:49 am tarafından furkan54

» Allah Kötülüğü De İyiliği De Murad Eder
*herkez sigortalı olacakmış* Icon_minitimePaz Ocak 20, 2013 8:10 pm tarafından Selsebil

» Allah Her Şeyi Önceden Yazı İle Yaratır
*herkez sigortalı olacakmış* Icon_minitimePaz Ocak 20, 2013 8:09 pm tarafından Selsebil

» Nefsin mertebeleri
*herkez sigortalı olacakmış* Icon_minitimePaz Ocak 20, 2013 8:05 pm tarafından Selsebil

» İnsanda bir kemik hariç hepsi çürür
*herkez sigortalı olacakmış* Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2012 8:41 pm tarafından Selsebil

» ----İnsan----
*herkez sigortalı olacakmış* Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2012 8:21 pm tarafından Selsebil

» Kalbin Manevi Halleri
*herkez sigortalı olacakmış* Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2012 7:58 pm tarafından Selsebil

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim
ONLİNE HAC REHBERİ
3D MEKANLAR

*herkez sigortalı olacakmış*

YazarMesaj
ibnimesud
Site Yöneticisi

Site Yöneticisi
ibnimesud

Ruh Hali : *herkez sigortalı olacakmış* Secilm10
Rep Gücü : 391

*herkez sigortalı olacakmış* Empty
MesajKonu: *herkez sigortalı olacakmış*   *herkez sigortalı olacakmış* Icon_minitimeÇarş. Şub. 22, 2012 12:57 am

Otomatik sistemlerimiz, karakter sınırımızı aştığı için "OKUMADAN GEÇMEYİN LÜTFEN Ibni Mesud Kayiş HERKEZ SİGORTALI OLACAKMIŞ: ÇOK SAÇMA BİR UYGULAMA BEN HER AY ÖDEMEK ZORUNDA BIRAKILACAĞIM OH NE ALA HER AY 34 LİRA İMİŞ DEVLET BANA HER AY 34 TL VERSİN BEN HASTA OLMAYACAĞIM DEVLETİN BAKIMININ DA İSTEMİYOR SAM NEDEN ZORLANIYORUM BU UYGULAMADAN HİÇ MEMNUN OLMADIM AKEPE Yİ OY VERDİK BAŞIMIZA GETİRDİĞİ ŞEYLERE BAK ADAMI OY VERDİĞİNE PİŞMAN ETTİLER BENİM SİGORTAM AİLEME VE ÇOCUKLARIMA YETİYORKEN NEDEN ZORLAŞTIRIYORSUNUZ SANKİ İYİBİR MAAŞ MI?? VERİYORSUNUZ EMEKLİLERE MİLLET VEKİLLERİNE VERDİĞİNİZ GİBİ NEDEN HEP HALKIN YAŞANTISINI YAŞANMAZ HALE GETİRİYORSUNUZ NEDEN HALKI ZORLUYORSUNUZ HAA MAAŞLARA DÜZ HESAP 1000 TL YAPIN OZAMAN TAMAM ÇÜNKÜ DOĞAL GAZIN HER AY 300 GELDİĞİNİ BİLİYOR MUSUNUZ ODA TAM ISINAMIYORUZ ALTI PETEKTEN ÜÇÜNÜ YAKIYORUZ Kİ DÜŞÜK FİYAT GELSİN DİYE AYDAN AYA ALIŞVERİŞ YAPIYOR EMEKLİLER SİZLER EMEKLİLERİN SESİNİ DİNLEDİNİZMİ EVET DİNLEDİNİZ AMA MİLLET VEKİLİ EMEKLİLERİN SESİNİ DİNLEDİNİZ SSK EMEKLİLERİNİN YILLARDIR EK İŞ ARAYIPTA İŞE ALINMADIKLARINI BİLMEZSİNİZ SİZ ANCAK MECLİSTE BİRBİRİNİZE BARDAK ATIP SONRADA MAAŞLARDA BİR ARAYA GELENLERSİNİZ HİÇ BİRŞEYDE ANLAŞAMAZSINIZ EMEKLİ MİLLET VEKİLLERİNİN İSTEDİĞİ ZAM VE PARA OLUNCA KARDEŞ GİBİ OLUR SUNUZ TABİKİ EN ÖNEMLİSİDE BURADA ANLAŞMANIZ ŞİMDİ BENİ ANLADIĞINIZI DA SANMIYORUM KOMŞUSU AÇKEN TOK YATAN BİZDEN DEĞİLDİR DİYEN BİR PEYGAMBERİMİZ VAR BAKIN EMEKLİ MAŞIMIN HESABINA DOĞALGAZ=280 ELEKTİRİK = 57 TELEFON = 45 CEP = 36 SU = 86 İNTERNET = 51 ZEYTİN = 13___Ayda birkilo olmak üzere beynir = 13___Ayda bir kalıp kuru fasulye= 7 ___ Ayda birkilo sıvı yağ 22 ___en ucuzundan yeşllik V.S 30====BİR AYLIK BAKKAL 60_____AYDAN AYA ________________________________ TOPLAM 700 TL Yapıyor_ ALdığım maaş ise 830 tl 130 lirada nereye harcanıyor siz tahmin edin çünkü kafam karıştı şimdi siz benden sigorta ödememi istiyorsunuz benim Ailemde HASTA YOK ÇÜNKÜ BİZ HASTA OLMUYORUZ BİZDE BAĞIŞIKLIK VAR BİZİDE BİZİ HASTA ETMEYİN SİZ BİZİ HASTA EDİYORSUNUZ NE OLUR MEZARIMIZDAN TAŞ ÇALMAYIN BİZ SİDEN ZAM DA İSTEMİYORUZ DOKUNMAYIN YAŞANTIMIZA HEM BİRDAHADA OY DA İSTEMEYİN ÇÜNKÜ HAYAL KIRIKLIĞI YAŞATTINIZ SEVENLERİNİZE İBNİ MESUD ZEKİ KAYIŞ"
http://darulislam.pforum.biz/forum.htm

*herkez sigortalı olacakmış*
1 sayfadaki 1 sayfası