islamgezginleri
hos geldiniz lütfen üye olunuz

islamgezginleri
hos geldiniz lütfen üye olunuz

islamgezginleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

islamgezginleri

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» EN ESKİ VE EN GUVENİLİR
~Affet Eyy Allahim~ Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2017 9:51 am tarafından furkan54

» EN ESKİ VE EN GUVENİLİR
~Affet Eyy Allahim~ Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2017 9:49 am tarafından furkan54

» Allah Kötülüğü De İyiliği De Murad Eder
~Affet Eyy Allahim~ Icon_minitimePaz Ocak 20, 2013 8:10 pm tarafından Selsebil

» Allah Her Şeyi Önceden Yazı İle Yaratır
~Affet Eyy Allahim~ Icon_minitimePaz Ocak 20, 2013 8:09 pm tarafından Selsebil

» Nefsin mertebeleri
~Affet Eyy Allahim~ Icon_minitimePaz Ocak 20, 2013 8:05 pm tarafından Selsebil

» İnsanda bir kemik hariç hepsi çürür
~Affet Eyy Allahim~ Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2012 8:41 pm tarafından Selsebil

» ----İnsan----
~Affet Eyy Allahim~ Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2012 8:21 pm tarafından Selsebil

» Kalbin Manevi Halleri
~Affet Eyy Allahim~ Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2012 7:58 pm tarafından Selsebil

Similar topics
    Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
    Mayıs 2024
    PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    TakvimTakvim
    ONLİNE HAC REHBERİ
    3D MEKANLAR

~Affet Eyy Allahim~

YazarMesaj
    Selsebil
    Site Yöneticisi

Site Yöneticisi

Ruh Hali : ~Affet Eyy Allahim~ Secilm10
    Lakap : islamgezginleri
    Rep Gücü : 1396

~Affet Eyy Allahim~ Empty
    MesajKonu: ~Affet Eyy Allahim~   ~Affet Eyy Allahim~ Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 10:06 am

Affet Ey Rabbim

Ey Rabbim her şeyi kaplayan rahmetinden her şeye gücü yeten kuvvetinden önünde her şeyin boyun eydiği kudretinden karşısında hiç bir şeyin duramadığı izzetinden her şeyi kaplayan azametinden her şeyi kuşatan ilminden her şeyi aydınlatan nurundan istiyor ve bekliyorum...

Ey Nur Ey Kuddüs Ey ilklerin ilki ve sonların sonu ümitsizliğe sebep olan günahlarımı affet nimetleri değiştiren hatalarımı affet duların kabulunü engelleyen belalar getiren işlediğim bütün günahları ve yaptığım bütün hataları affet.
    Rabbim zikrinle sana yaklaşabilirim rahmetinden beni kendine yaklaştırmanı diliyorum bana şükrü öğretmeni zikrini ilham etmeni diliyorum bana merhamet etmeni beni verdiğine razı ve kanatkar kılmanı diliyorum sen ki ihtiyacı olana verirsin kapına geleni geri çevirmezsin...

Ey Rabbim senin saltanatın yücedir kimine gizli kimine apaçıksın Rabbim biliyorum ki senden başka günahlarımı bağışlayacak suçlarımı örtecek kimse yok biliyorum ki ben nefsime zulmettim sana itaat etmedim bütün bunlara rağmen beni unutmadığından ve bana lutfettiğinden dolayı kalbim sana kavuşma arzusuyla dolu...
    Rabbim biliyorum ki sen benim dostumsun her kötülüğümü örtersin başıma gelen her belayı hafifletirsin...
    Rabbim görüyorsunki zincirlerim beni çökertti çirkin ve boş emellerim beni senden uzaklaştırdı dünya beni aldattı gururum ve kayıtsızlığım kalbimi katılaştırdı...
    Rabbim biliyorum ki sen benim dostumsun beni çirkin günahlarımın arkadaşlıklarından kurtar affet beni Ey Rabbim farzedeyimki senin ateşine dayandım her acıya göğüs gerdim ama senin rahmetinden bir an bile uzak kalmaya dayanamam biliyorsun...

Ey Kerim ve Rahim olan Rabbim yemin ediyorum ki eğer konuşmama izin verirsen senin kapında her an coşarım feryat edenlerin feryadı gibi kapında feryat ederim kaybedenlerin ağlaması gibi ağlarım.nerdesin? çağırıyorum seni ey müminlerin dostu,ümitsizlerin ümidi,güçsüzlerin dayanağı,ağlayanların sevgilisi seni vücudumun tüm zerreleriyle çağırıyorum rahmetine ümitle koşuyorum görüyorsun ki bu kalp senden ayrılmanın acısını duyuyor bu dil seni arıyor bu kalp seni arıyor ve ağlıyor.
    Rabbim o nasıl azapta kalabilir o senin affedeceğinden ümitlidir emindir senin sevgini arzuladığı halde ateş onu nasıl yakabilir onun güçsüzlüğünü biliyorsun o bu acıları daha ne kadar taşıyabilir sen ona yol gösterirsen ateşin sıcaklığı ona nasıl zarar verebilir o seni Rabbim diye çağırmaktadır ruhunda senin izlerin varken onu nasıl ateşe atabilirsin. Hayır sen bunu asla yapmazsın.ben seni keremini biliyorum merhametini biliyorum..

Senin isimlerin mukaddestir sen insanlara kenidini tanıttın rahmetinle kalplerini okşadın rahmetini benden esirgeme Ey Rabbim bilki sana muhtacım gizlice yaptığım günahlar senin ilmindedir beni gizli günahlarımın ağırlığından kurtar sen her şeye şahitsin günahlarımı rahmetinle gizledin biliyorum Rabbim sen her günahı bağışlayan ve her hatayı örtensin sen benim fakirliğimden ve güçsüzlüğümden haberdarsın
    Ya Rabbi! Ya Rabbi! Ya Rabbi!
    yüceliğin adına bana yardım et boş emellerim günahlarım aşırılıklarım bilgisizliğim ve gafletimden dolayı senin af kapını göz yaşımla çalıyorum biliyorum ki derdimin ilacı sensin...

~Affet Eyy Allahim~
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » 'Allahım! Çok şükür benim kızımmış!'